...
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Dorzucałam swoje 3 grosze :
Moje prace możesz kupić w
ADRES
Ciekawe strony
FORA
Fotograficznie
Franka i Kacpra różne takie
Inspiracje Fascynacje - Polska
Inspiracje Fascynacje - Świat
Patriotyzm Lokalny
Przydatne Strony
Street Art
Wespół W Zespół
Wnętrzarsko
ZZ - Zamówienia (info na maila lub GG)

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

sobota, 30 maja 2009
Ślimak...

... czyli w tak pięknych okolicznościach przyrody. Pozostałe prace z interpretacją  zdjęcia Jerzyka  do obejrzenia oczywiście na CRAFTOWIE

scrap

 

 

czwartek, 30 kwietnia 2009
Finn i ...krowa
Jeśli chodzi o skalę trudności w doborze zdjęć do oscrapowania, dziewczyny na CRAFTOWIE są bezkonkurencyjne :). Aż strach pomyśleć jaką fotkę podeśle Fryne...
 
scrap
 
scrap
czwartek, 26 marca 2009
Gulkowa fotka

  W tym miesiącu wzięłyśmy na warsztat fotkę Gulki . Nostalgiczna, morska, nie wiem jak, ale samo wyszło tak jak wyszło. Efekt zdziwił mnie samą, bo ja - miłośniczka wszelkich śmieciuchowych, naćkanych prac, zrobiłam coś zgoła odmiennego. No i na dodatek zadowolona jestem :) 

Pozostałe prace można oczywiście zobaczyć na CRAFTOWIE .

 scrap

scrap

scrap

 

czwartek, 12 marca 2009
Świtezianka

 

    Nic tak nie mobilizuje do pracy jak okazja, wyjątkowa okoliczność, w zwiąku z którą chce się kogoś obdarować własnoręcznie wykonanym upominkiem. Niewątpliwie taką okolicznością są czyjeś Urodziny - a moja Siostra właśnie dziś je obchodzi. Specjalnie dla niej powstał ten obrazek :) Z premedytacją był obmyślony tak, by pasował do nowego działu na CRAFTOWIE , to jest do Interpretowni. Po szczegóły odsyłam na CRAFTOWO :)

mixed media

mixed media

mixed media

piątek, 20 lutego 2009
Silke

Dawno nie robiłam niczego digi... Ale agnieszka anna przygotowała tak piękny zestaw papierów, a reguły zabawy dopuszczały również formę digi. No szkoda byłoby nie spróbować ! Po raz kolejny sięgnęłam po fotkę Doctora Fausta , który znalazł nową Muzę imieniem Silke i pięknie ją obfotografowuje (ach, czemu ja nikomu Muzą nie jestem? Pytanie oczywiście retoryczne). Praca wielce minimalistyczna, gdyż wykorzystałam w niej jedynie trzy (dopuszczalna ilość) papiery z zastawu "Follow Me", jedną etykietę z tegoż zestawu, zdjęcie Silke i czarny kwiatek (fotkę przerobiłam na pędzel w PS-ie). Ot, i wszystko :)

Oczywiście zachęcam gorąco do obejrzenia innych prac z wykorzystaniem papierów "Follow Me", które opublikowane zostały na CRAFTOWIE .

digi scrap

piątek, 30 stycznia 2009
Lampioniki

 

Robiliście kiedyś lampiony na świece ? Moje pierwsze skojarzenia są czyto religije - pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką Tato robił mi lampiony na rekolekcje, z którymi dzieciaki biegały do Kościoła... Tak, dawne czasy. Niesiona falą wspomnień ( sentymentalna się robię czy co?) zachęcam Was do zrobienia sobie swoich własnych, domowych lampionów, które skryją jakąś zwykłą, mało atrakcyjną świeczkę. Wystarczy mimimum materiałów : papier, farbki, nożyk i klej i już może powstać ozdoba o kształcie czy kolorze o jakim tylko sobie zamarzycie.Więcej na CRAFTOWIE .

darmowy hosting obrazków

 
1 , 2