...
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Dorzucałam swoje 3 grosze :
Moje prace możesz kupić w
ADRES
Ciekawe strony
FORA
Fotograficznie
Franka i Kacpra różne takie
Inspiracje Fascynacje - Polska
Inspiracje Fascynacje - Świat
Patriotyzm Lokalny
Przydatne Strony
Street Art
Wespół W Zespół
Wnętrzarsko
ZZ - Zamówienia (info na maila lub GG)

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

sobota, 05 maja 2012
Maja

"Każdy z nas posiada pieśń w swoim sercu. Jest to wibracja naszej osobowości, ognisko, gdzie skupiają się żywioły natury, punkt przecięcia się tego co wieczne i tego co przemijalne".

mixed media

mixed media

środa, 03 listopada 2010
Próba

Naoglądałam się , nachłonęłam cudowności na The Fabric of Meditation , a że dużo ostatnio filcowych ozdób robię, postanowiłam zmierzyć się z czymś dla mnie nowym. Bo jak na wspomnianej stronie widać, tego typu mixy niczym nowym nie są ( generalnie to  mam wrażenie, że wymyślono już wszystko co było do wymyślenia i ja z pewnością niczego nowego nie wniosę). By the way - wyjęłam z szafki blok z zagruntowanym płótnem, który kiedyś zakupiłam w Lidlu, farby, czesankę, koronki, metalowe przekładki, kordonki wszelkiej maści , jakieś rub-onsy  itp, itd... Powstał pierwszy obrazek i wiecie co? Zadowolona jestem :) Fajnie się to wszystko komponuje...

mixed media

mixed media

mixed media

 

I z trochę innej beczki - dotaro do mnie PUDEŁKO :

 

Pudełko

(fot. Craft Imaginarium)

 

Oto co z niego wyjęłam :

Pudełko

A to włożyłam :

Pudełko

Jeśli zaintrygowała Was wiadomość o Pudełku, po sczegóły odsyłam TUTAJ .

 

 

niedziela, 28 czerwca 2009
Dziunia

Taka sobie Dziunia w kwiatach - nic specjalnego, ale odprężenie, które odczuwałam  przy jej tworzeniu nie do przecenienia :)

mixed media

środa, 13 maja 2009
Ptaszek (nie) w klatce
 
Kolejne bazgroły w formacie 33 x 24 cm. Pomysł zaczęrpnięty z filmu "Most do Terabithii", tylko, że tamtten leśny twór z klatkowym korpusem był naprawdę olśniewający...
 
mixed media
 
mixed media
czwartek, 09 kwietnia 2009
Wróżki
 
Nadałam tytuł, bo do szału wręcz doprowadzają mnie pytania typu "a co to jest"?  Generalnie tytułów nie lubię, chyba, że praca powstaje pod wpływem jakiegoś tekstu, czy odgórnie ustalonego tematu. W innym przypadku tytuły są zbędne - każdy niech widzi to, co chce zobaczyć, bez skojarzeń narzucanych tytułem właśnie.
 
mixed media
 
mixed media
niedziela, 01 lutego 2009
Biała Sukienka
Taki temat podała Finn  na comiesięczne wyzwanie tematyczne. Temat wielce wdzięczny, jakoś lekko i zwiewnie mi w duszy grający, wywołujący masę skojarzeń i pomysłów na jego przedstawienie. Ponieważ jednak cierpię ostatnio na deficyt czasowy, postanowiłam upiec dwie pieczenie przy jednym ruszcie :) Mianowicie zrobiłam drugą część swoich "Czterech pór roku" - ZIMĘ, która no obowiązkowo musiała wystąpić w białej kiecce ( no prawie białej).  Technika jak zwykle "mydło i powidło", sukienka miała być cała zrobiona z liści ... No właśnie - tutaj zagadka konkurs dla Was. Osoba, która zgadnie jak nazywa się roślina tu i ówdzie przypięta do sukni, dostanie ode mnie mały upominek :) Wymiary obrazka  : 30 x 70 cm.
 
mixed media
 
mixed media
 
mixed media
 

 
 
 
1 , 2 , 3 , 4