...
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
Dorzucałam swoje 3 grosze :
Moje prace możesz kupić w
ADRES
Ciekawe strony
FORA
Fotograficznie
Franka i Kacpra różne takie
Inspiracje Fascynacje - Polska
Inspiracje Fascynacje - Świat
Patriotyzm Lokalny
Przydatne Strony
Street Art
Wespół W Zespół
Wnętrzarsko
ZZ - Zamówienia (info na maila lub GG)

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

piątek, 19 marca 2010
Moje Miasto

To pierwsza praca na wyzwanie "Polskie kawałki" na Craft Imaginarium .Po szczegóły odsyłam właśnie tam. Możecie także nasycić oko różnorodnymi interpretacjami "Mojego Miasta" Marii Peszek - gorąco polecam :) Rzadko robię prace digi, ale tym razem tak było szybciej, no i zdjęć mojego Miasta z TEJ strony było tak wiele, że szkoda byłoby z nich nie skorzystać .

digi-scrap

sobota, 24 listopada 2007
Chłopcy

Dawno nie bawiłam się w digi-scrapowanie ( z prostej przyczyny - kiedy wracam z pracy, nie mam już ochoty na ślęczenie przed komputerem). Kasia W. robi jednak tak piękne zestawy, że musiałam coś szybciutko skroić. Minimalizm całkowity, ale tu nadmiar dodatków byłby niewskazany. Papier i elementy z zestawu : bollywood autorstwa KitiW ze strony www.scrappybluestones.blogspot.com

 

sobota, 03 listopada 2007
Halloween
Co roku jeździmy do szkoły na zabawę organizowaną przez Ciocię Edie. W tym roku zdjęcia nie wyszły, bo Kacprowi cały czas spieszyło się do zabawy a Franek wręcz odwrotnie - uciekał jak najdalej. Ale byliśmy! Zdjęcia zeszłoroczne - w tym roku Ciocia złagodniała i zamiast Czerwonego Monstrum była Mega Wiedźmą!
darmowy hosting obrazków
niedziela, 16 września 2007
Happy Day
Dziś dzień szczególny, wyjątkowy. Trzy lata temu pojawił się w naszym życiu bardzo chciany i bardzo oczekiwany Franek. Żywe srebro, źródło nieustających radości i inspiracji.  Cudo, rozpromieniające mroki codzienności.


( papiery : "Birds & Hearts" by Eight, www.asiaeight.blox.pl ; "Rita Mini Kit" (Scrappy3Friends - Karola Witczak, www.scrappy3friends.blogspot.com ; elementy : "Birds & Hearts" by Eight, "Baby Boom" by Jeannette Gaidecki)
Dziś również obchodzi imieniny Edie - Anioł Mojego Życia, wielki dar od losu. Zawsze, w chwilach zwątpienia myślę sobie, że chyba nie jestem taka zła skoro los na mojej drodze postawił właśnie Ją.


(papiery i elementy : "Birds & Hearts" by Eight, www.asiaeight.blox.pl , pędzle : RHVintage Play)
I właśnie dziś za te dwie wspaniałe istoty, dziękuję!!!
poniedziałek, 16 lipca 2007
Zaległości
Jeszcze z zeszłego tygodnia, z wyprawy do Będzina, Pieskowej Skały i Ojcowa. Tylko ja nie mam weny i sił, by siąść do kompa i coś robić...
 

wtorek, 19 czerwca 2007
digi -Ja
To digi scrapowanie jest bardzo wciągajace - możesz wszystko zmienić wielokrotnie i nie pociąga to za soba konsekwencji typu : zepsucie materiału, ślady wcześniejszych mocowań itp. I kolejny plus (w mojej obecnej sytuacji finansowej wielce istotny) - to nic nie kosztuje. Niestety nie pamietam adresów stron, z których ściągam zestawy freebie, mam więc nadzieję, że umieszczając nazwę zestawu i jego autora nie zachowuję się nieetycznie(?).

Korzystałam z zestawów "Rustic" i "Fresh Day" by alexa b. - Alexandry Brandwein.
 
1 , 2