...
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
Dorzucałam swoje 3 grosze :
Moje prace możesz kupić w
ADRES
Ciekawe strony
FORA
Fotograficznie
Franka i Kacpra różne takie
Inspiracje Fascynacje - Polska
Inspiracje Fascynacje - Świat
Patriotyzm Lokalny
Przydatne Strony
Street Art
Wespół W Zespół
Wnętrzarsko
ZZ - Zamówienia (info na maila lub GG)

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

środa, 11 lutego 2009
Zimowy spacer
zimowy spacer
 
zimowy spacer
 
zimowy spacer
 
zimowy spacer
 
wtorek, 23 grudnia 2008
Spokojnych Świąt
 Wydawać by się mogło, że zdążyłam ze wszystkim, ale... No właśnie. Tak naprawdę wiele jeszcze zostało do zrobienia przed jutrzejszym dniem. I wiecie - na nic podśpiewywanie pod nosem świątecznych songów, na nic cała ta oprawa przywołująca magię ( a przynajmniej w założeniu).  Bez spokoju wewnętrznego wszystko na nic !!! Dlatego właśnie chciałam życzyć wszystkim tu zaglądającym Spokojnych Świąt !!! Takich które są przystankiem od codziennej bieganiny, od tego, że jeszcze TO, i jeszcze TAMTO.
Spokój - Święty Spokój.
Nie marnujcie tych dni na sprawy nieważne, takie które mogą poczekać :)
 
darmowy hosting obrazków

 
 
piątek, 19 grudnia 2008
I love SCRAP !!!!

Co prawda myślę, że już wszyscy wiedzą, ale gdyby jednak znalazła się jeszcze jakas niedoinfomowana duszyczka oznajmiam niniejszym, że ruszył Polski wortal poświęcony scrapbookingowi . Przytaczam słowa Nulki : I lowe SCRAP skupia grupę pasjonatek scrapbookingu, która kocha to co robi i która z radością się tą pasją dzieli. Znajdziecie więc wkrótce tam coraz więcej kursów, artykułów, zdjęć i porad. I co ważne, już niebawem pierwsza polska kolekcja papierów. Polska całą sobą, począwszy od pomysłu poprzez projekt aż po druk i dystrybucję!

Image Hosted by ImageShack.us

W związku z tym wiekopomnym wydarzeniem Nulka  rozdaje u siebie cukiereczki :)

poniedziałek, 29 września 2008
Pigwa

 

Dzięki uprzejmości działkowego sąsiada Teściów, weszłam w posiadanie ogromniej siatki dorodnej pigwy. Omszała niczym brzoskwinia, wydziela przy potarciu cudny cytrusowy aromat. Niestety  pojawia się problem. Owoc ten jest mi mało znany, ba u mnie w domu rodzinnym wręcz nie znany w ogóle.  Z porcji, którą przytargałam do domu powstanie naleweczka, pigwówka. Mam jednak do was i pytanie i prośbę zarazem - jeśli znacie jakieś przepisy z wykorzystaniem tegoż owocu, będę naprawdę wdzięczna za ich zdradzenie. Czekam na Wasze pigwowe wariacje :)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 

poniedziałek, 18 sierpnia 2008
Po wekendzie

A owocny był "tfórczo", jak nigdy:) Niestety wszystkie twory opatrzone są klauzulą Tajne/Poufne i muszą poczekać, aż będą mogły zostać zaprezentowane publicznie. Dzisiaj zatem fotki z jurajskiego spaceru, na których widać, że nawałnice choć troszkę odpuszczały w te dni.

 

 

 

 

 


 

I malutka zajawka , czegoś co dzisiaj leci do Jaśminowasi, na specjalną jej prośbę :)

darmowy hosting obrazków

 

Jeszcze jedno - w ostatnich dniach otrzymałam wyróżnienie od dwóch wspaniałych osób : Marszy i Mirebeel. Jest mi niezmiernie miło. Bardzo Wam Dziękuję !!!


 

I tutaj niestety nie będzie ciągu dalszego, czyli kolejnych nominowanych... Mam nadzieję, że nie nawiedzą mnie jakieś plagi egipskie za przerwanie łańcuszka? Chodzi o to, że już w przypadku poprzedniej zabawy, wytypowanie kilku osób było dla mnie nie lada kłopotem. Czułam wielką niesprawiedliwość w zasadach gry, która pozwalała mi na oddanie tylko 4 głosów. Wszyskie osoby, które są zlinkowane w moich zakładkach Inspiracje - Fascynacje zasługują bowiem wg. mojego osądu na to, by zostać wyróżnione. Każda z nich inna, każda będąca niewyczerpanym źródłem pomysłów, kreatywności, ciekawych rozwiązań... Nie potrafię po raz kolejny pomiędzy nimi wybierać. No i jak w tym wszystkim nie wspomnieć o nie blogujących Ciasteczku czy k_mai?? Przepraszam zatem i jeszcze raz dziękuję :)

 

środa, 20 lutego 2008
Sportowiec
Ojciec Idealny zabawił się w weekend w Sportowca Roku i po całym dniu nieobecności, co by mnie udobruchać wszedł do domu niosąc dyplom i puchara i myślał, że to coś pomoże. Stary a głupi...

 
1 , 2 , 3